על הבלוג

תמיד רצית להבין את הכסף שלך, אבל אף אחד לא באמת לימד אותך?
המדינה, רשויות החוק, בתי הספר, המעסיקים שלך ובקצור כמעט אף אחד לא סיפר לך על הכסף שלך.
בבית ספר לימדו אותך על אלתרמן, מלחמת העולם השנייה, פתרון משוואות, ואפילו על חוקי חמורבי, אבל אף מורה או ספר לא לימד אותך על כסף והזכויות הכלכליות שלך.
לכן רוב האנשים פשוט לא מודעים לכך שהם זכאים להרבה כסף והטבות מהמדינה, מהמעסיקים שלהם, מהבנק, מחברות הביטוח, והרשימה עוד ארוכה.

הקמתי את "עושה לכם חשבון", מתוך מטרה להאיר ולהסביר לכם בצורה פשוטה, עד כמה שאפשר, איך להבין ולמנף את ההון שלכם ולהפוך אותו לחכם יותר.
תמצאו פה מדריכים שיעזרו לכם- לקבל החזר מס, לפתוח עסק, לחסוך יותר בכל חודש, להבין את הזכויות שלכם, להשקיע חכם יותר, ועוד.

! חשוב להדגיש שכל המידע בבלוג נכתב על ידי אנשי מקצוע אך אין הוא מחליף יעוץ מקצועי. כל המידע הוא למטרות אינפורמציה בלבד.

יש לכם עוד שאלות? ישנם תכנים שהייתם מעוניינים לקרוא עוד בבלוג? אשמח אם תכתבו לי.  

מי אני?

כותבת הבלוג היא רואת חשבון עם ניסיון של מעל 7 שנים ובעלת תואר שני במנהל עסקים מאוניברסיטת תל אביב. 
במהלך העבודה שלי, בשיחות עם חברים, משפחה וכו, שמעתי הרבה פעמים שאלות על כסף. שאלות כמו- איך פותחים עסק, איך מנהלים תזרים, מהם הזכויות שלי בביטוח לאומי, איך ממלאים החזרי מס, ועוד. אני מאמינה שהשכלה פיננסית וכלכלית חשובה לא פחות מכל השכלה אחרת (ואפילו יותר). לצערי בתי הספר וגם בחיים לא מלמדים אותנו על כסף ועל הזכויות שלנו. לכן, החלטתי להרים את הכפפה ולהקים בלוג שיסביר בצורה פשוטה בלי יותר מידי מונחים כלכליים מסובכים ובלי חישובים מיותרים, איך לנהל ולמקסם את הכסף ואת הזכויות שלכם.