הכספומט לא הוציא כסף אבל הכסף ירד מהחשבון? ככה תקבלו את כספכם בחזרה

הלכתם לכספומט של הבנק אבל הכספומט לא הוציא לכם כסף?
לצערנו זאת תקלה נפוצה של הרבה כספומטים אבל אל דאגה! רוב הסיכויים שתקבלו במהרה את כספכם בחזרה. תמצאו כאן כמה שלבים פשוטים שיאפשרו לכם לקבל במהירות את כספכם בחזרה.

  1. שמרו את הפתקית שהוציא הכספומט:


המתינו מעט ליד המכשיר ובדקו האם גם ללקוחות אחרים לא יצא הכסף.
במידה והכספומט לא הוציא לכם כסף אבל כן ראיתם שהתבצע חיוב, חשוב שתשמרו את הפתקית שהוציא הכספומט. אם הכספומט לא הוציא לכם פתקית חשוב שתרשמו את השעה המדויקת בה ניסיתם להוציא את הכסף. אם הבנק פתוח מומלץ שתעדכנו את מנהל הסניף בכך שהכספומט לא תקין. חשוב שתדעו שאם זהו לא סניף הבנק שלכם בו מתנהל החשבון, לא תקבלו שום עזרה מהבנק.
חשוב שתדעו- בכל הכספומטים של הבנקים יש מצלמות שמתעדות הכול 24 שעות ביממה. בנוסף לכל הבנקים יש מערכות כספיות חכמות שמסתכרנות אחת עם השנייה בכל יום ויודעות להתריע על חוסר איזון בין החיובים לזיכויים באופן אוטומטי.

 2. למי פונים?


בדקו עם איזה כרטיס משכתם את הכסף:
אם מדובר בכרטיס בנקאי– פנו לסניף הבנק שלכם, או לשירות לקוחות של הבנק שלכם.
אם מדובר בכרטיס אשראי חוץ בנקאי– פנו למוקד שירות הלקוחות של חברת האשראי שהנפיקה לכם את הכרטיס.
למוקד שירות לקוחות מקס (לאומי קארד) חייגו 03-6178888
למוקד שירות לקוחות ישראכרט חייגו 6272*
למוקד שירות לקוחות ויזה כאל חייגו 03-5726444

3. קבלו מהבנק או מחברת כרטיס האשראי את הזיכוי לחשבון:


חשוב לציין שרוב חברות האשראי והבנקים יזכו את חשבונכם לאחר הפניה שלכם כבר באותו היום. רק לאחר מכן יתחילו בתהליך של בדיקה על מנת לוודא שאין בהודעתכם מקרה של הונאה.
אם אתם כמובן דוברי אמת לא צריכה להיות שום בעיה וחשבונכם יזוכה באותו היום או ביום העסקים הבא.

בדרך כלל גם אם לא תפנו למוקד הטלפוני או לבנק החשבון שלכם יזוכה תוך שניים עד שלושה ימי עסקים, אבל אם אתם רוצים להיות בטוחים מומלץ שתגישו פניה.

מי צריך להוכיח שהכספומט לא הוציא את הכסף?


נטל ההוכחה הוא של הבנק ולא שלכם. כלומר הבנק צריך להוכיח כי אכן קיבלתם את הכסף שביקשתם למשוך כדי שהוא לא יזכה את חשבונכם. הסיבה היא מכיוון שהלקוח לא יודע, ולא יכול לדעת, מה קרה במכשיר הכספומט ולמה הכסף שלו לא התקבל. רק הבנק עצמו, שהמכשיר מצוי בשליטתו, יכול לדעת מה קרה בדיוק במכשיר.

לסיכום, 


חשוב שתדעו שכיום כל הכספומטים של הבנקים מוגנים במערכות הגנה ואבטחה חכמות כולל מצלמות, ככה שאין לכם סיבה לדאגה.
אם אתם רוצים לקבל את הכסף שלכם במהרה חשוב שתפנו לחברה שהנפיקה לכם את כרטיס האשראי.
אם הכספומט גם בלע לכם את הכרטיס אשראי תמצאו כאן את כל הפתרונות.
חשוב לציין שהמאמר נכתב מחוויה אישית שלי כאשר ניסיתי למשוך מהכספומט סכום גבוה של כסף והכספומט לא הוציא לי את הכסף. עשיתי את כל השלבים הנ"ל וקבלתי את הכסף כבר באותו היום. מקווה שעזרתי ???? נשמח אם תשתפו בחוויה האישית שלכם.

הדברים המובאים במאמר זה לצורך מידע כללי בלבד ואין לראות בהם משום לשון החוק, המלצה ו/או ייעוץ ואינם מהווים תחליף לייעוץ ספציפי המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא. כל העושה בהם שימוש עושה זאת על דעתו ועל אחריותו בלבד.

No Comments

Post A Comment